Stiklo paketų gamyba, keitimas

Profesionali meistrų komanda kokybiškai ir nebrangiai pakeis sudužusi jūsų stiklo paketą, išpjaus stiklą pagal jūsų išmatavimus.  

stiklo paketas, stiklo paketu keitymas, stiklo keitymas, stiklo pjaustymas, stiklas

Siūlome įvairių išmatavimų ir storio bei atspalvio stiklo paketus. 
Įmanoma ir skubi stiklo paketu gamyba, per 1 d. d. ( už papildoma mokestį)

Stiklo pjaustymas pagal pateiktus išmatavimus . Didelis stiklo spalvų, raštų pasirinkimas.

Įmanomas skubus skaidraus stiklo išpjovimas per 1 d. d. (už papildoma mokesti)
Didelis raštuoto stiklo pasirinkimas, turime apie 150 vienetų skirtingų stiklo raštų. 

Taip pat atliekame visus langų remonto darbus, angokraščių apdailą. Reguliuojame ir remontuojame plastikinius langus ir duris. Papildomi priedai langams, atvertimo, atvėrimo fiksatoriai, balkono durų fiksatoriai, spynelės nuo vaikų. Smulkis ir stambus langų remontas. 

Šarvuotu durų remontas:

Spynų įpjovimas, keitimas, cilindru bei širdelių keitimas, apdailos (skydo/plokštes, apvadu) keitimas, vyrių privirinimas, durų reguliavimas, Šarvuotų durų tobulinimas: Plokšteles nuo pragręžimo, grandinėlių įmontavimas ( staktos frezavimas ) ir t. t.

Контакты


Телефон: +370 609 91388

Email: remontas@paslaugucentras.eu

О нас


Jau daugelis metų esame profesionali meistrų komandą, kuri padeda Jums spręsti jūsų iškilusias problemas, tokias kaip šarvuotų durų remonto, stiklo paketų keitimo, spynų keitimo, langų reguliavimo paslaugas ir t.t. Mes ne tik atliksime darbą kokybiškai ir nepriekaištingai, bet ir suteiksime garantija mūsų darbams. Neseniai pradėjome savo profesionalia meistrų komanda vadinti , kaip PASLAUGŲ CENTRAS. Stengiamės kruopščiai išanalizuoti Jūsų problemos priežastį ir pasiūlyti patikimiausią ir priimtiniausią sprendimą Jums.
Mes vertiname savo darbus kaip puikus kokybės ir kainos santykis!

© 2015 www.paslaugucentras.eu. Visos teisės saugojamos.